Azalia Cobegarden

COTON DE TULEAR » Azalia Cobegarden

Champion Polski

ur. 13.09.2013

wysokość w kłębie 24 cm, waga 5 kg

ojciec - MŁ Champion  Polski, Champion  Polski

CUTE ANGEL Amicus Slovakia

matka- MŁ CH PL, CH PL, INTERCHEMPION Champion RKF, Champion Rosji

MY FAIR LADY Znad Łydyni

 

Pod względem eksterieru jest to piękna , mocna suczka. Ciekawska , ale w nowych sytuacjach rozważna i ostrożna. Tak jak jej matka nie znosi czarnych psów. Bardzo lubi figlować z dziećmi, godzinami bawi się i drażni swego ojca wciągając go w wielkie gonitwy za piłką. Jest zwinna i bardzo skoczna, chętnie uczestniczy w biegach z przeszkodami pokonując je niezwykle sprawnie.

W OCZACH SĘDZIÓW:

*„Bardzo dobry gatunek szaty, głowa proporcjonalna, dobra linia, kończyny bardzo dobrze kontowane i prowadzone” nieco za blisko. – sędzia Vija Klucniece - Łotwa – Kielce .11.2014 r.

„*„Prawidłowa budowa, w doskonałych proporcjach, b. ładna głowa, prawidłowa pozycja ogona, dobry pigment, prawidłowy zgryz, typowa linia grzbietu, doskonała w gatunku szata”.-–– sędzia Krystyna Opara - 25-26.07.2015 Konopiska (org. O/Częstochowa)

*„Doskonałej wielkości i proporcji suczka, doskonała górna linia, ładna głowa o dobrych proporcjach, doskonała w gatunku obfita dobrze przygotowana do wystawy szata” –– sędzia Zofia Konderla - Sopot, 24.08.2015 r.;

 

RODOWÓD i galeria zdjęć