Wystawy 2008

WYSTAWY -ARCHIWUM » Wystawy 2008

5.12.2008 r.
BUNAWENTURA  z Sowiego Zagajnika zdała testy psychiczne i uzyskała  wpis ,,suka hodowlana”. MY FAIR LADY znad Łydyni uzyskała wpis do rodowodu o uzyskaniu uprawnień hodowlanych . – hura, hura, hura!

4.12.2008 r.
Bunawentura    przeszła pomyślnie prześwietlenie stawów biodrowych. Pani doktor B. Blenau powiedziała, że stawy są „wzorcowe”. To ostatni wymóg, jaki musiała spełnić suczka  by uzyskać uprawnienia hodowlane – jesteśmy z niej baaardzo dumni.

1.12.2008r.
Sonia (COBEGARDEN z Modrzewiowej Leśniczówki) przeszła pomyślnie prześwietlenie stawów biodrowych- wynik „stawy biodrowe prawidłowe (A)”. I  jednocześnie uzyskała wpis  do rodowodu o uzyskaniu uprawnień hodowlanych – brawo!

16.11.2008 r.
Na 40 Jubileuszowej Świętokrzyskiej Wystawie Psów Rasowych w  Kielcach  nasza ukochana My Fair Lady zachowywała się super. Zdobyła w klasie pośredniej ocenę doskonałą, złoty medal , CWC oraz tytuły Najlepsza Dorosła Suka w Rasie  i w konkurencji z innymi pięknymi  cotonami :  Zwycięzca Rasy !!!
Lady zdobyła już drugie CWC do Championa Polski , za 5 miesięcy musi jeszcze zdobyć jedno CWC by nosić dumnie ten tytuł. Może jej się uda, tak jak jej wspaniałym przodkom.

8.11.2008 r.
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych z okazji 70-lecia ZKwP w Poznaniu
 Nasza Lady niestety nie popisała  się , nie dostała tytułów , ani medali  za to  Sonia –
 COBEGARDEN  wypadła rewelacyjnie. Uzyskała w klasie młodzieży ocenę doskonałą, złoty medal oraz tytuły:
Najlepszy  Junior  w  Rasie  i   MŁODZIEŻOWY  ZWYCIĘZCA  POLSKI   2008 !!!

 

12.10.2008 r.
W Nowym Dworze BUNAWENTURA z Sowiego Zagajnika uzyskuje ostatnią niezbędną do uzyskania uprawnień hodowlanych ocenę. Pozostaje zdanie testów psychicznych oraz wykonanie prześwietlenia stawów. Sonia uzyskuje w klasie pośredniej cenę doskonałą i srebrny medal. Niestety, Lady w ogóle nie chciała wejść na ring ani ustawić się na stoliku – nie doprowadziliśmy jej do oceny. Po raz kolejny okazało się, że wystawianie trzech psów na jednej wystawie nie zawsze się udaje – biegaliśmy spoceni pomiędzy ringami i nie mieliśmy czasu na przygotowanie psów do występów. Wszystko przez znaczne zmiany w terminach wejść – jedne opóźnione, inne przyspieszone…

8.09.2008 r.
We Wrocławiu, na XVI Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych  Lady odniosła wielki sukces !!!!!!!!!!!!!!!!!
Oceniał sędzia Valerio  Nataletti  z Włoch.  LADY otrzymała  ocenę doskonałą, złoty medal, CACIB i  w porównaniu z pięknymi suczkami z Czech tytuł Najlepsza Dorosła Suka  w Rasie. Przy ringu zapoznaliśmy sympatycznych wystawców oraz dokonaliśmy polsko-czeskiej wymiany szarlotek – były pyszne.

14.09.2008 r.
BUNAWENTURA z Sowiego Zagajnika udanie wystartowała w XV Klubowej Wystawie Molosów i Szwajcarskich Ras Pasterskich w Warszawie. Oceniał  sędzia JAN HERNGREN (Szwecja). W  wystawie  wzięło  udział  91 berneńczyków. W tak doborowej stawce utytułowanych i pięknych  psów Bona otrzymała  ocenę bardzo dobrą oraz piękną rozetę.  Dla niej był to wielki sukces, wiele psów zeszło z ringu z oceną dobrą .

13.09.2008 r.
Na Krajowej Stołecznej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie  COBEGARDEN uzyskuje w klasie pośredniej ocenę doskonałą, złoty medal oraz   kolejne CWC.

31.08.2008 r.
II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku – BUNAWENTURA startując w klasie pośredniej uzyskała  od Litewskiej sędziny Natalji Nekrosiene  piękny opis, ale ze względu na  ,,brak dobrego humoru” ocenę bardzo dobrą.
   Sonia czyli COBEGARDEN startując w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą, złoty medal oraz tytuły Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,  CWC i CACIB, rozpoczynamy   więc   CHAMPIONAT  POLSKI.!!!

6.08.2008 r.
Nadeszła poczta z dyplomami potwierdzającymi otrzymanie przez FAIRYTALE PRINCE znad Łydyni tytułów
               RUSSIAN  CHAMPION   i   RKF  CHAMPION.

25.06.2008 r.
Dziś MY FAIR LADY znad Łydyni oraz COBEGARDEN    z  Modrzewinowej Leśniczówki otrzymały dyplomy potwierdzające  ich tytuły
                        MŁODZIEŻOWEGO  CHAMPIONA   POLSKI  !

8.06.08 r.
Zdecydowaliśmy się wyjechać do Kaliningradu (Rosja) by wziąć udział w Międzynarodowej Wystawie - Kubok Sambii. Granicę przekroczyliśmy  sprawnie, do celu dotarliśmy bez większych kłopotów. Sama wystawa odbywała  się na terenie lotniska miejscowego aeroklubu.
        Princ startował udanie, uzyskując ocenę doskonałą, złoty medal, CAC, CACIB i BOB. Był to już jego 4 CACIB, uzyskał tym samym uprawnienia do noszenia  tytułu INTERCHAMPION. Powrót odbył się  bez większych problemów. Rosyjscy celnicy przepuścili nas bez kolejki, gratulując zwycięstwa    i  zachwycając  się  naszym uroczym psiakiem.

3-4.05.2008 r.
Byliśmy na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Łodzi. Princ pokonał konkurenta i uzyskał w klasie championów pierwszą lokatę z oceną doskonałą oraz CWC i w porównaniu Res-CACIB. Lady natomiast otrzymała ocenę doskonałą, złoty medal i Zwycięstwo Młodzieży. Pan Karel Horak (sędzia z Czech) zadbał o wspaniałą atmosferę przy ringu – mimo ponurej, deszczowej pogody widzowie wspaniale się bawili.
     Sonia (Cobegarden), jak  już 3 dzień  z rzędu  uzyskała
                                          BOB  !!!!!!
Wystartowała w klasie młodzieży, uzyskała ocenę doskonałą, złoty medal, tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior oraz  – Zwycięzca Rasy. Jak by tego było mało – stanęła na III miejscu na BOG Ras Polskich! Bardzo jesteśmy zadowoleni z występów naszych piesków! Niestety nie zdążyliśmy wystawić Bony – akurat w tym samym czasie kończyły się porównania cotonów i nie zdołaliśmy przebiec na ring berneńczyków, a szkoda.

2.05.2008 r.
Na 46 Kujawsko-Pomorskiej Krajowej Wystawie psów Rasowych w Bydgoszczy BUNAWENTURA  uzyskała ocenę doskonałą  w konkurencji 9 suczek w klasie młodzieży. Niestety w uzyskaniu medalu przeszkodził jej brak umiejętności chandlerskich wystawiającego. Nie zawiodła natomiast Lady uzyskując złoty medal z oceną doskonałą oraz tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora. Znowu popisała się Sonia (Cobegarden), która w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą, złoty medal, tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior oraz – uwaga – Zwycięzca Rasy!

1.05.2008 r.
XI Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Dobrym Mieście przywitała nas piękną, słoneczną pogodą.  Nasze pieski odniosły  wielki sukces !!!!!!!!!!!! BUNAWENTURA zdobyła swój pierwszy medal – tym razem srebrny (konkurowała z pięcioma suczkami). Złotym medalem oraz tytułami Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior zakończyła start MY FAIR LADY. Przebiła je wszystkie Sonia (COBEGARDEN), która w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą, złoty medal, tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior oraz – uwaga – Zwycięzca Rasy. Jak by tego było mało – stanęła na III miejscu na BOG Ras Polskich! Wspaniała wystawa, wspaniałe pucharki i torba smacznej karmy w nagrodę …

20.04.2008 r.
Kolejny start BUNAWENTURY , tym razem na XXIII Krajowej
Wystawie Psów Rasowych  w Inowrocławiu. Uzyskuje ocenę „bardzo dobrą”. Na tej samej wystawie Lady otrzymuje  w klasie młodzieży ocenę doskonałą, złoty medal oraz tytuły Zwycięzca Młodzieży  i Najlepszy Junior.  Sonia uzyskuje w klasie młodzieży ocenę doskonałą i srebrny medal.

19.04.2008 r.
Lady oraz Sonia wykazały się równą formą i obydwie startując na XXXII Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Grudziądzu uzyskały w klasie młodzieży oceny doskonałe, złote medale oraz tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior!

5.04.2008 r.
Pierwsza wystawa Soni (Cobegarden z Modrzewiowej Leśniczówki). Startując w XIII Wiosennej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze uzyskała w klasie młodzieży ocenę doskonałą, złoty medal i w porównaniu z pieskiem tytuł Zwycięzca Młodzieży. Bardzo nas cieszy tak udany debiut !

15 - 16.03.2008 r.
Wybraliśmy się na Litwę, by wziąć udział w dwóch międzynarodowych wystawach w Wilnie. Znaleźliśmy fajny nocleg w centrum miasta. Obsługa doskonale mówiła po polsku i gościnnie nas przyjęła. Wystawy zorganizowane były perfekcyjnie. W pierwszym dniu Princ uzyskał złoty medal, ocenę doskonałą oraz CAC i Res-CACIB. Kolejnego dnia wykazał się konsekwencją i powtórzył wyniki. Tak więc do uzyskania tytułu Championa Litwy potrzeba mu czasu (rok i jeden dzień) oraz jednego CAC z krajowej wystawy.